miercuri, 16 octombrie 2013

Miercurea fara cuvinte "Printre flori"



Episodul 67 de la Miercurea fara cuvinte
Buni, Teto si florile anul trecut :). Anul acesta a primit de la mine flori pe felicitare... deocamdata.:)

16 comentarii:

  1. Sunt frumoase florile bunicii, dar una le întrece pe toate.
    Să ai o noapte liniștită și faină.

    RăspundețiȘtergere
  2. Superb!
    Felicitări ție pentru subiect și la mulți ani Doamnei!

    RăspundețiȘtergere
  3. La multi ani bunicei tale! Sanatate si numai bucurii! Momente pline de emotie ai surprins aici, draga mea. Sa te bucuri inca multi ani de dragostea si intelepciunea lui Buni!
    Happy WW! ♡♥♡♥♡♥♡♥♡

    RăspundețiȘtergere
  4. La multi ani! O floare printre flori, draga ta bunicuta!

    RăspundețiȘtergere
  5. La mulţi ani, buni! Sănătate multă şi bucurii!

    RăspundețiȘtergere
  6. Multa sanatate bunicii tale! Esti o fericita ca inca te poti bucura de prezenta ei.

    RăspundețiȘtergere
  7. La multi ani cu multa, multa sanatate lui Buni, draga mea!
    Frumoase imagini! Frumos omagiu!
    O seara faina, Rux!

    RăspundețiȘtergere
  8. La multi muuulti ani Buni si sa primiti flori frumoase mereu si mereu si mereu si mereu.....

    RăspundețiȘtergere
  9. @CARMEN Multumim mult sa fie:)! Chiar a fost emotionant - eu iubesc mult florile dar din pacate parfumul pre puternic ma cam tine departe de ele.. si nu mai reusisem de ceva vreme sa ii aduc lui Buni flori (eu care ii luam mereu).. asa ca a fost foaaarte emotionant:)
    Sper sa reusesc sa repet curand isprava;P.

    RăspundețiȘtergere
  10. @ghemulet multumim mult :*! A primit anul acesta crizanteme din acelea mari mari... doar ca nu i le-am luat eu si stau pe balcon :).

    Inainte ii luam crizanteme de toate felurile si cel mai mult imi placea sa le cumpar de la batranici - dragele de ele cum vin cu florile lor iubite si ingrijite - sunt sigura ca unele batranici si sufera cand trebuie sa le taie din gradina. :) Sigur daca ma intelnesc sau vad o batranica cu flori pe aici prin zona noatsra cand ies cu Do nu rezist sa nu ii iau macar cateva fire :P

    RăspundețiȘtergere