Buna!
Astazi a fost o zi frumoasa !! Soare si liniste si aer curat :). Au tuns si teii de pe partea cealalta a drumului si am admirat mici floricele care si-au facut timid aparitia pe ici pe colo (o papadie, cateva albastrele mici de tot - nu stiu exact cum se numesc, dar sunt foarte mici si albastre, cateva panselute ratacite).
Am facut in sfarsit poze! Acum va arat martisoarele pe care le-am luat alaturi de Dodo pentru noi (ai casei) - banutii se duc la catelusii de care are grija Emilia (
Creativithea). Martisoarele sunt superbe - se vede ca sunt facute cu suflet! Ne plac tare mult!! :D
Am primit si eu un martisor cu scoica! Imi aminteste de zilele cand mergeam sa cumparam martisoare si aparusera scoicile cu margelute si floricele in ele - multumesc tare mult!
Cu atat mai mult ma bucur ca vremea e frumoasa cu cat pot sa imi "plimb" martisoarele. Pe Dodo l-am tuns, dar ii voi pune si lui unul la rucsac (
Gentuta - rucsac pentru Dodo ). Hihi!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjS5f_JGNpADffTTX9tW83Rta6wNYAna8dkebNUa3jbkqLg7RpxnducuTdGsshZMd1xTMryUita8cumdF0BxbVUS2eZvWHZtGXBhl2yWEHZSxPKSJLpywBHmLg7A1PnSr95N-sej_JiEKA/s1600/creativi-02.jpg) |
- floricele - |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi73z3juOlGPXoBD5VNWJ0nBUbQSPMHRrUzQ1J5oi6yXhOZ-PblrJDynYVwEaPzZZdAwUnWMJJj3jNzdDPI8ijQyZ3kIRlZpV12w_uoxldgvcUxjJe49HETuw-ZvA6h-jvGvNkvwM6-xHI/s1600/creativi-03.jpg) |
Martisorul primit de mine - e adorabil :P |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgbWieGUIGZXSD1LKlVWfmY731Bz56QaD916oknm3yN_IDcNojwL8WxF9OdulpMz83exkFWGMT0u2h_jEJfok3riBlkTafvARhDwfqr0xoYBA1u7PP6Wz4ZN_GRV84sRnxfR5eVs-BWru0/s1600/creativi-04.jpg) |
- pisic - |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgEupynzaRSYoSobgcxYqapK_mI7A9yyqA6Nd0S1giNKlQ23OXUp3RYcasl4eQVJ9cff5gl9z2vYuM-P4WQCEcYbY9EEw_knif_LucN1Vr1R8RS0bVLoRDTlq6f8YJsr5DisX4TuIP0m8k/s1600/creativi-05.jpg) |
- floricica - |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjZsPyDi8iRaaULKwrpaqbHsZkwPig32ALrNnfT4hdPmlvn4K6nYp5DehNMWXpYCg1gwy_4_3wvovjkzp09ZWi3Ei9RkIQX47iLWXOahWfjk4iwMS2FitH06stayKqsLF3FhoCSvYEC9U4/s1600/creativi-06.jpg) |
- cutu - |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjZcEUCpMX5k8xtYgEM1Z9WnGLrmP1JFLCOPmZ2jR1Hu9MKdMBz7RFTs_uDbNhvp0HM3Fs7JnqWuJMOXkHhRjgmZ06ZTAgBIwfY6gueU9sm0bgEPZVeyrcyu8iC_ox2CqG76_IH_KgSYYk/s1600/creativi-07.jpg) |
- inimioara cu labuta - |
0 comments :
Trimiteți un comentariu