Buna!
Saptamana trecuta, Rukkusu a tinut mortis sa avem o multime de reflexii. Ieri la MFC, a vrut sa obtinem o reflexie.... in lemn. Puteam sa ma impotrivesc?
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiVZAbwuusrtnUAq5qc7ogrl-rEss9E4qwjkMr93XHpqbwik4eMcLHqyh6H7Rl3c9opGEd6XO3yk0sChjt0IdJDw80SB-DTroEWdDF8YPSJPOpqRqwjHQfDBGCjf0QM_M4dojO1fj6qJh8dx3x90EXt9zrgUwwAKw8b_0tiOPPcidu78-Uy8pQsYWJbFQpC/s16000/copilarim%20-%20reflexi%20270.jpg)
Pentru azi ne-am pregatit cu cea de-a doua parte a oglinzii de saptamana trecuta - de aceasta data, una rotunda! Rukkusu mi-a reprosat ca data trecuta nu am prins-o dintr-un unghi prea bun (😅) asa ca am incercat sa ma revansez:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwpcEqdH9cJr2oeOuFFyPo-rfZuZPFtnoJgJQxHA771ynCqnK5UueVOyOnFiwnH8KEUOmSnEw3ggAgVtRC-b87-ojwry9av7pZwEVsHaO1sQXk6JWl1fv4Y3s1KH8DYeOiFtuwKoia4nqpgmjjCBYF5-kBjkAc348dy4svMsXmQDTspRJxmyPvUPbV09_M/s16000/copilarim%20-%20reflexi%20271.jpg)
Nu imi vine sa cred ca este ultima zi de vara.... am pastrat ceva special pentru astazi - o poza primita de la Mami (tot din 13 august, ca si cele de saptamana trecuta). De data aceasta de la un mic helesteu, cu pesti japonezi (pesti, nu pestisori, da? :)))
Sper sa va placa si voua, pentru ca eu m-am bucurat mult sa ii vad - am si fost acolo acum... eh, inainte de 2020, asta e sigur, probabil prin 2017 sau 2018.... Dar sa revin la poza de la Mami:
Ei? Cred ca am sa ma abonez la parinti pentru poze de gen - pana ies eu... cel putin :D. Hihi. Si cu asta... bye bye Summer, pana la anul! (sau aproape, ca mai este un articol pe seara - cel cu retrospectiva).
📸
Inscriu articolul in tabelul gazduit de Carmen, ce a preluat rubrica „ Reflexii in Oglinda ” initiata de Sorin. Rubrica avea ca indemn urmatoarele cuvinte: ” Dacă doresti să participi, publică într-un articol pe blogul tău, o imagine sau un clip, pe care tocmai le-ai vazut în "oglinda" (poate fi si cea retrovizoare) ”
Ja ne!