![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgjVVfSGTvug8w7mZxpfut5keTkGtFQUVlkZ6wOz7q4iys_dyb0gaG6-AaFpv89AYmdbqcDUyUf-U0ad0_a0C0okROssCRvpzS8EAtd6HtQ1uuDW60ophI8rgr_T72aYeABopzfKKL72DWO/s1600/P5235100.jpg)
Buuuuna!! Zilele acestea tot margelesc. Poate ca vine vara, mai stii? Sau poate ca pur si simplu... mi-a venit pofta sa imi prind degetele si in altceva decat fire de bumbac:)) - glumesc. Sau nu?! Am gasit de curand un concurs care propune ca tema cate o culoare in fiecare saptamana. Cea care a trecut a fost rosu si a picat foarte bine, pentru ca aveam de gand sa ii fac ceva lui Buni, de Sfintii Constantin si Elena .. si asa a aparut Inimioara cu mac. Saptamana aceasta tema este culoarea portocaliu... si luni, am facut o bratara portocalie. Mi-am amintit (nici nu era greu, nu prea am margelit anul acesta.. lol) ca in martie i-am facut lui Mami cerceii acestia, asa ca am facut bratara in asa fel incat sa poata fi purtata si cu ei:D.
(pentru a vedea pozele mari click/apasati pe ele)
Dupa ce am terminat bratara.... m-a apucat "pozatul" (am scos de curand din cutie "jucaria" profi si ma "razbun" pe tot ce prind... numai timp si ceva lumina buna sa am...).
(pentru a vedea pozele mari click/apasati pe ele)
(pentru a vedea pozele mari click/apasati pe ele)
0 comments :
Trimiteți un comentariu