![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj6KbJSUofB3t0LKT5KWemCk-cHPrI_z-c4R19iJmpoVbI38tCDwTy8_BGXBR3Do-G5LX1eKDeNiAEBUFcyOhtHkvwALFUlzClLhAbWcEjumeML-LQ9-dsx3JEJ7VEvr69aXT6Gzlc-sV4/s1600/punct.gif%257Ec100.gif)
In 2012 am mai scris o pagina in albumul bijuteriilor lucrate manual imbinand crosetatul cu margelitul.
Nu pot spune ca a fost un an foarte bogat in creatii, dar fiecare obiect lucrat contine in el un strop de suflet si visare :). Si, sper eu, a adus si/ sau inca aduce bucurie celor care le poarta [ din surse sigure, Dodo este foarte bucuros cand isi poarta fundita :D].
Motivul pentru care am facut aceste pagini speciale cu "colectii" este unul cat se poate de simplu - sa navigam mai usor, sa gasim ce cautam mai usor:).
Acestea sunt ARTICOLELE noastre din 2012, grupate in colectii:
- BRATARI - Colectie 2012
- BANDEROLE - Colectia 2012
- BROSE - Colectia 2012
- CERCEI - Colectia 2012
- PANDANTIVE/ COLIERE - Colectia 2012
- PAPION/FUNDITA - Colectia 2012
- MARTISOARE - Colectia 2012
0 comments :
Trimiteți un comentariu