![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj6KbJSUofB3t0LKT5KWemCk-cHPrI_z-c4R19iJmpoVbI38tCDwTy8_BGXBR3Do-G5LX1eKDeNiAEBUFcyOhtHkvwALFUlzClLhAbWcEjumeML-LQ9-dsx3JEJ7VEvr69aXT6Gzlc-sV4/s1600/punct.gif%257Ec100.gif)
2014 a fost un an in care creativitatea nu a lipsit. Doar articolele au fost mai rare pe blog, motiv pentru care o parte din creatii vor aparea cel mai probabil in 2015.
Am reusit sa cos in punct cruce martisoare - am ales un model simplu dar tare frumos, flori de cires ca model principal. Lucrarile mele preferate au fost colierele de sfarsit de an! :)
Motivul pentru care am facut aceste pagini speciale cu "colectii" este unul cat se poate de simplu - sa navigam mai usor, sa gasim ce cautam mai usor:).
Motivul pentru care am facut aceste pagini speciale cu "colectii" este unul cat se poate de simplu - sa navigam mai usor, sa gasim ce cautam mai usor:).
Acestea sunt ARTICOLELE noastre din 2014, grupate in colectii:
- BANDEROLE - Colectia 2014
- PANDANTIVE/COLIERE - Colectia 2014
- BRATARI - Colectia 2014
- BROSE - Colectia 2014
- MARTISOARE - Colectia 2014
0 comments :
Trimiteți un comentariu