Buna! Azi vreau sa va arat felicitarea personalizata pe care am facut-o pentru un prieten drag. Felicitarea are doua imagini, asa ca o voi inscrie la provocarea #4 - 2digis/stamps de pe Liastampz. Imaginea din interior este preferata mea, o puteti regasi si in layoutul actual (luna octombrie) al blogului:D.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgiVlkIzWMODh3pOZKB2gmfPeqRaNIDOq-Y78V-UFeBK_m5cqW7KrFbhYoqLZLuas1LRGTRoLyh9PDb7zZQ6G6cWUFp95BOJVRcFoExTsbxIj4eOEZ3tfZELXWhRv1ZLDCk9YXeLJpXNu4i/s1600/P9256263.JPG)
-the inside of the card:P-
I also want to add my card to another challenge: Challenge # 3 - Masculine Card from Young CraftersUnite!
Iata si cateva detalii ale felicitarii: Am folosit carton special pentru felicitari (stiti deja, v-am povestit despre acele seturi pe care mi le-a facut sora mea Rha cadou:P) - un bleumarin foarte frumos, pe care l-am combinat cu plicul bleu, tot din respectivele seturi. Cele doua imagini sunt realizate de mine; am folosit marker negru pentru a trasa conturul si creioane colorate, markere cu sclipici, pe baza de apa pentru a colora si decora felicitarea.
Acestea fiind spuse, sper ca o gasiti interesanta, mie imi place foarte mult cum a iesit:)!! Puteti vedea si alte felicitari realizate de noi aici:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhA7uvTHhQT9ODnAaZxy-v09cyZ9HzdqS95tT7g47g0XvNG1fYMBluTdVmhXTjrhQj939QROjrpJq2HLCDiVTQImSC06LMEoAj7ZL-84upbfZVtylUZXkVSuwNmlxGIdSlP-nltZ5JHS8SF/s1600/feli-cs.GIF)
-the inside of the card:P-
I also want to add my card to another challenge: Challenge # 3 - Masculine Card from Young CraftersUnite!
Iata si cateva detalii ale felicitarii: Am folosit carton special pentru felicitari (stiti deja, v-am povestit despre acele seturi pe care mi le-a facut sora mea Rha cadou:P) - un bleumarin foarte frumos, pe care l-am combinat cu plicul bleu, tot din respectivele seturi. Cele doua imagini sunt realizate de mine; am folosit marker negru pentru a trasa conturul si creioane colorate, markere cu sclipici, pe baza de apa pentru a colora si decora felicitarea.
-in the making-
-front stamp detail-
-inside stamp detail-
Acestea fiind spuse, sper ca o gasiti interesanta, mie imi place foarte mult cum a iesit:)!! Puteti vedea si alte felicitari realizate de noi aici:
9 comments :
Beautiful handdrawn images! I love them, they are so adorable! Thanks for playing with us this fortnight at Lia Stampz!
Cely
Lia Stampz DT
I am really glad you like them Cely!! Thank you for the visit and for the great work at LiaStampz - it is always a pleasure and an inspiration to watch the dt work and participate in the challenges:P!
Hugs,
Rux
Ce dragalase sunt! pana nu de mult n-am stiut ca si coloratul este o arta. am aflat asta cand am incercat sa colorez niste imagini ptr felicitarile mele si apoi tot rasfoind netul...am aflat. :)
Bafta, Rux!
Adica FELICITARI!!!
Iti multumesc Amy!! Chiar este... si eu ma uitam pe bloguri de "specialitate" - deobicei vad ca se folosesc niste carioci mai speciale (copic daca nu ma insel)... pana atunci eu cochetez cu niste creioane colorate:P.
I-am cumparat fetei mele, Diana, watercolor - acuarele sub forma de creioane. Foarte bune, calitatea desenului este mult mai buna. Ma interesez pe google ce inseamna "copic". :)
hmmm o sa o pun pe sora mea sa se uite cand mai merge pe afara.. in librarii:D
Such a fun card! Thank you so much for playing along in the YCU challenge =)
Thank you! I really enjoyed your challenge:)!!
Rux
Trimiteți un comentariu