Daca va doriti un catelus (sau o pisicuta) si vreti de sarbatori sa faceti un astfel de cadou, treceti intai si pe acest site si dati o sansa si celor de aici. Adoptati un animalut!! Dar, inainte sa adoptati/cumparati un animalut ganditi-va bine!! Sunt multe persoane care cumpara animalute si apoi le abandoneaza. Acest lucru este foarte crud!! Si animalutele sufera!
Aveti aici lista cu centrele de adoptii din tara: adoptiicaini.ro si adoptiipisici.ro.
Mai jos aveti spotul "Adoptii Caini":
Aveti aici lista cu centrele de adoptii din tara: adoptiicaini.ro si adoptiipisici.ro.
Mai jos aveti spotul "Adoptii Caini":
0 comments :
Trimiteți un comentariu