Iata si care au fost modificarile prin care a trecut layoutul (voi pune doar poza principala care a fost modificata):
Primul desen a aparut pe 2 decembrie si il infatiseaza pe Frosty al nostru. A doua modificare a fost facuta pe 9 decembrie si a adus in peisaj un nou "personaj": nelipsitul bradut de Craciun. In 12 decembrie mirarea de pe fata omului de zapada s-a sters in sfarsit si a fost inlocuita de un zambet adorabil.. zic eu:). Pe 23 decembrie am inlocuit desenul cu un gif animat, pe post de felicitare, animatie care cuprinde si desenele folosite anterior, dar si desenul pe care l-am adaugat pe 28 decembrie, cand ceata a pus stapanire si un viscol puternic s-a abatut - semn ca iarna e inca aici, chiar daca sarbatorile au trecut. Ei bine asa arata in acest moment layout-ul nostru cu nr 3:
si desi trebuia sa fie o surpriza pentru maine, pentru ca este ajunul anului nou il vom scoate pe Frosty din ceata si il vom lasa sa se pregateasca de petrecere:
La final am pastrat o retrospectiva a calendarului nostru advent - cate o poza micuta (daca vreti sa va amintiti puteti fie sa folositi link-ul de mai sus, fie sa vizitati pagina din meniul de sus - Speciale - unde veti gasi link-urile catre fiecare zi din calendar.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi24lNXVl2ZNykQ45X1M8M3UAsN2MnrzvSr0W90Em85KBaWd7lWrbqhE-JB9Ac8LusUJQ58yQVywkD2th6seuPqoQnvNElPVeJXnGb_-jtba5De7TvZ9JJaGsQjLyKqoRzuuFbOThXykFFF/s1600/brad.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiQdRN4pKM_dtxYTkEVGchTPsDMQxJrwwMaBcs8IdtgA3yAluUMTWVlxSNyCTnoyIAFZw6U0d8fV3jU7qb4glCrVkJhWHfc3h1SCAbreela3x1NdqDK3BNkEiuUwnRx4Ie5qZvte2JZ-rjD/s320/advent2.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjIQvD9YhAKh6EgbbdoGJ96glmzACsLFhFfPle1sDzJI0H_iNMEi4JKn0KTQ9FpsmFTGYyDI-Wiw_M64lo0M8neNedOVcsocYp7RYKQwVhfk2q-OD3B8uoxyVFP-nP3PaQDcVEQIpLMO_Ca/s1600/advent03.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjrirT-LBGG_GjHQRUX8B7Df9ltsORx_2uatZAsNe8oY5OjZRcoNHNWuh9XlELnycSx3OmNVMwf7nL6pYmsS5NuwLIYXxtltJ4h9abj6TmpKWVQjKpnMKumsxNYldj-_5JuJ5FnQHwCrvo4/s400/sweets.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiCPd9_0lKUAnWV6pZ36T6CBoVjiz-ksXFBlt47WqvLWrSKkP6Xbf-dynnRaBwaA8Aq2b9WEFZp6n1axPU_nEyNuLViKiq41ZctMDFlC-t90T9Fc-_YdJvEVWlGxXGzxHfjD_0uz4PtRJ_u/s1600/advent5.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjweKetHDs1tMAK3dOlTj0IOffgak_6cEHak9aVVYeLDUgCu3THGUSf23ZRha-e3OeWop7FPBNjZlE1aO-eu6pejWky0NW0XBIZHQiA31zcSnopTixQJNa5rmTm9mLRI8hqKs6FDjmd8k2s/s400/advent06.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh0_XfoLHQSgPicMoDkKcFvIm9PsAiDcY5vtsquCBPL9TTnxIPClYApU_-prr9lTk83Ie9wPYRlNpGoSYjV7eBPX5I0UtMc09ap7wezUNshqrV0pqy_JXznPfX-3KEWWInMm3uKd9dmjNFw/s400/advent7.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhs9UVtfqvhHe-WUQNlxoCt2gTYm1MWQytKEYrBJ1OAbRO9j9rOrUNHN7x8EeQGLPpuejb_39Q8XAxJdlGZteuQz2W0tdUma5NuFmurlfs6LTHuhD0Vg7XWWyv5MI41WXdiap_PPqH00npq/s400/advent8.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgBBouNOypxwLE3CviCYq_KpQcedyW3I_zgcQaTj3RbJbCVYOiadANyomjnkH_MvQZG_IyVvT_nr37CX6Sh5eR9r1-OOO8LU1pOgZcg-TqTxmTrW5xPNvvOTin05hkYWLApsh7vk58PNne6/s400/advent-9.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi8zjBSQlUC5hTEaCA8M-jysh5tmXdokfj7dkMZxElyb1_VJcGh9S0M2K5ZnBy_CXXNG8jkNgwEEiqa03LL4OlWSzfc5M4wF_RTD3vpWYpyoQyaVBdAjrFO-m1dplOizUQuz0YJhkOeaLIf/s400/advent10.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkMAbTzv9srpgORc7nbOwScIt8YYiUM3Znw3_p6F8JdiFcrBGfyimhKf63mm4sdlncIDhu1hwdWKsEUZ0fh6WCocPsBTIp_sSjCcZw7wrehO_41kUd46GzFoAjiCE0Tls1qg85yNoKszRs/s400/advent11.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjLUDri3f5_FuINBfljWeL-TulbOglsfm0_OAWprNb8wupQf4fXpHaX0K_NUS4bL6jx_mn0f0KZZkDyLhysQgQDo0nwSX6wrclhbtgD2iqOIPN-4gUR_2dVu_UetEtMdbn8ogiWedVbaZZN/s400/advent12.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjpK1BV5vFLY0mRIZU08KPs2HPw7rwyXCGfYlRAOAL-QC8hDrubSzazuLiPRrRb33q81elGdHbSENSf-YkFRvPz_G2nFsg7JDKHN4W8jr12KZqFDchyphenhyphenbsmAt4PsTmIUwJv3-Mgzg9quFX4u/s400/advent13.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgl4wgnv_6ndhhXHXOAXc1iSSfuMGo1BXg6MJ0GVj-HyufSU1sTMY-7-cko59180PZ9OaxKZDCyDkAe1V1riFf1g7UQcjnveehUcWHsfUZSeVLghyphenhyphen5nkq2EGHGnP3qP8J9Y4ciCHJeCDxPZ/s400/advent14.JPG)
![](http://i130.photobucket.com/albums/p256/rux_album/copilarim/advent15.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj6RrcdyFk-Ol4VjOzSqGxoVm3rqT9TqJxtJ2LPtKRwvr421wHQZTC-ipvLWr8qrn8UT2hVAs6WtnBdWjC7kSxT6Sgk13vSK9p8kOqEpOG5DXR9ulGN3kG5dOBeNVNjo7WeaD_p41kEyjZ3/s400/advent16.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7qIyv1QmfS13mjWvM70dwrTZ-aX1Z-8lBpgR8bPRvMriMXe7Z2PnXC_eHK59XVVeRzuJbDWPDPYse0QzS2yKO0-IzyUYKHUVAI7Ywhrw9McYbgFXqS85oMUWf9SZx-T44jMx-kjfYK7G6/s400/advent17.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgPjp02SBggCo68xocRVtK6mFP7u9Fz2bieN7J9KhT6kAHuvDJFOk4F7fNdOo_0250h6VXVJ26QNxJFn3_pvgXrP5NiFypdH4p22MeEHTxgEFPDMgGosv5-bmwsjRgpFC_4ugzJUy_UJrZ7/s400/advent19.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgoLqhP49AuBC3FWJdc_Tg7IApyZ5SsZM6MnQIII4GApJrnYndZB2f0khGrMAd9xegrIGXLndFmoIScwEG1KqCg_XgPz3hMgd8ZU1J-zuK2_kvONphPRiKvdVu8ogSz0dmevia-dXl1CYeN/s400/advent20.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjKLQSUfD_aJEO7qqqStFS-5n9iOZ1my8lPDvl-nRewGOsXHrRsqVoBHZYxbP-NEtLIqtfYPzSNM7A1cDoWiT93fW_26qdIpYduVZSOQuU0JJ03eNdkLiMxb9SfgighVQTUzG7G_liKdQw9/s400/advent22.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgtHFKnAaOFuqBG5ACoZdN1-X0sAr8hWKKWVPGKbCCXgHHJoooWi86KbEny4fxrTHPuvWfMmbxbC0Rv6JFx2L6vmpJ93pwAJw7ss02HF4yeY3Ymzq2maPQiduXYFV5_LcnR8zl6TlPOyMeL/s400/advent23.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizeB4zV9IaemfmFUvfhqltz0G6UNimtWvWIMnImOIh5LbaAilGu5A0iecAsgtNTaSGduTg7ADfcb-robNY5nJ_Zd6DYtynQIvtvgL85OuZYHrFlXIR23FO34wYyz2hsIJ73TYk31qBxYXw/s400/advent24.JPG)
si desi trebuia sa fie o surpriza pentru maine, pentru ca este ajunul anului nou il vom scoate pe Frosty din ceata si il vom lasa sa se pregateasca de petrecere:
La final am pastrat o retrospectiva a calendarului nostru advent - cate o poza micuta (daca vreti sa va amintiti puteti fie sa folositi link-ul de mai sus, fie sa vizitati pagina din meniul de sus - Speciale - unde veti gasi link-urile catre fiecare zi din calendar.
![](http://i130.photobucket.com/albums/p256/rux_album/copilarim/advent15.jpg)
Speram ca ati avut sarbatori fericite alaturi de cei dragi si ca ati petrecut un Craciun minunat!
0 comments :
Trimiteți un comentariu